Blogger tarafından desteklenmektedir.

Kedicik Tülay Kumaşçı kimdir? Birbirinden Güzel fotografları

Dekolte kıyafetleri ile gündeme gelen Adnan Hoca'nın kedicikleri kendini aştı. Dekoltenin sınırlarını her geçen gün biraz daha zorlayan kedicikler takipçilerini şaşırtmaya devam ediyor..
Tülay Kumaşçı Kimdir?
Kendi ağzından tanıyalım.
İTÜ Matematik Mühendisliği mezunuyum. İstanbul’da yaşıyorum. Güncel, politik ve hayata dair birçok konuda Haberkita, Hürhaber sitelerinde, İpekyolu dergisinde köşe yazılarım yayınlanıyor. Atatürkçü, milliyetçi, dindar biriyim. Allah aşığıyım. Yazmayı insanlarla iletişim halinde olmayı seviyorum. Her türlü fikre saygı
duyuyorum. Dünyada savaşların, kargaşa ve çatışmaların son bulup, insanlar arasında sevgi, barış, dostluk, güzel ahlak ve huzurun yaygınlaşmasını arzuluyorum. Bu konuda hayatını İslam’a vakfetmiş, devletin ve milletin bekası için fikri mücadele yürüten, sevgi öğretmeni hocam Adnan Oktar’ın fikir ve düşüncelerini örnek alıyorum. Bireysel, toplumsal ve devletler arası her sorunun sevgi ile çözülebileceğine inanıyorum. Kedi hayranıyım. Spor yapmayı severim.

DONDURMA REKLAMLARINA TAŞ ÇIKARDI

Daha önce bikinili fotoğraflarını paylaşan Tülay Kumaşçı bu kez de tatlı yerken çekilmiş bir fotoğraf paylaştı. Türkiye'nin gündemi bir süredir IŞİD ve PKK ekseninde gidip gelirken, Adnan Hoca'nın kedicikleri ise paylaştıkları fotoğraflarla başka bir gündem oluşturmaya devam ediyor. Tülay Kumaşçı'nın son fotoğrafları en popüler dondurma reklamlarına bile taş çıkardı.

Adan Oktar'ın kediciklerinden Tülay Kumaşçı yine soyundu. Kendisini Atatürkçü ve dindar biri olarak tanımlayan Tülay Kumaşçı, neden böyle açık saçık giyindiğini şöyle izah etti;


Benim gibi bikini giyen, denize giren, neşeyi eğlenceyi seven diğer hanımların da Allah?ı dilediği gibi anabileceklerini, namaz kılabileceklerini, Allah?la dost olabileceklerini, samimi dua edebileceklerini görmelerini istiyorum. Bu gerçeğin görülmesiyle toplumda hem İslam?a yönelik hem de hanımlara yönelik yaygın yanlış algının ortadan kalkacağına inanıyorum. ARKADAŞLARIMIN ÇOĞU ÇARŞAFLI İnsanların dini yorumlamaları farklı olabilir. Kimi insan kendi inancına göre müzik dinlememeyi, dekolte kıyafet giymemeyi, dans etmemeyi, makyaj yapmamayı, kahkaha atmamayı, evinde tablo asmamayı doğru bulur ve buna göre yaşar. Ben buna saygı duyarım. Benim arkadaşlarımın çoğu Ortodoks Müslüman?dır hatta aralarında ultra Ortodoks olanlar, çarşaf giyip sadece gözlerini açıkta bırakanlar bile var ben hepsini canım gibi seviyorum onlar da beni çok seviyorlar aramızda hiçbir ayırım yok. Hiçbirimiz diğerine ?bunu yapamazsın, Müslüman bunu yapmaz? demiyoruz. Birbirimizin aklına ve vicdanına güveniyoruz Bikinili yeni pozlarını koyan Tülay Kumaşçı, kendisine en çok giyim tarzının sorulduğunu söyledi.


Tülay Kumaşçı, uzun boylu, fiziği ve diksiyonu düzgün seksi bir hanımefendi... Ermenilerin Kim Kardashian'ı varsa, bizim de Adnan Oktar ve güzel melekleri var.

Bence Tülay Kumaşçı, Kim Kardashian'dan daha güzel ve daha seksi... Kim Kardashian'ı Ermeni Diasporasının etkisindeki küresel medya pompalıyor. Ermeniler Kim Kardashian sayesinde dünya gündeminde kalıyor.

Bizde de Tülay Kumaşçı ve diğer melekler var. Bizim medya da Tülay Kumaşçı gibi soyunan, dans eden arkadaşlarını gündeme taşıyarak Adnan Oktar ekolünü parlatıyorlar.

Böyle iş olur mu demeyin... İşte görüyorsunuz ki oluyor... Tüm Türkiye soyunan Tülay Kumaşçı'nın vücut hatlarını ezberledi bile.İşte Adnan Oktar'ın bikinisi ile poz verip paylaşan kediciği için söyledikleri...Geçtiğimiz günlerde Adnan Oktar'ın kediciklerinden biri sosyal medyada bikinili fotoğrafını paylaşmıştı. Çok tepki alan ve tartışma konusu olan fotoğraf hakkında Oktar, kediciğine sahip çıktı. A9 televizyon kanalındaki kedicikleriyle sohbetinde müritleri hakkında açıklama yapan Adnan Oktar, müzik dinlemeyip, fotoğraf çektirmeyecek kadar koyu dindar talebeleri olduğunu öne sürdü. "Benim çarşaflı talebem de var bikinili talebem de" diyen Adnan Oktar, Ortodoks dediği dindar müritleri için şunları söyledi: Aslında benim muhafazakar talebelerimin sayısı çok çok daha fazladır. En az 8-9 misli daha fazladır yani o koyu ortodoks olanlar. Ama onlar ortada olmadığı için görünmüyorlar. Liberal olanlar daha çok ortada görünüyorlar onun için benim diğer talebelerimi bilemiyorlar. Adnan Oktar muhafazakar müritleri olarak ekrana getirilen fotoğrafı görünce de bombayı patlattı. Yok bunlar muhafazakar değil bunlar orta muhafazakar. Asıl muhafazakarlar var onlar çarşaf filan, onlara müzik dinletmek de mümkün olmuyor Allah muhafaza... Resim de çektirmiyorlar. Kamera filan asla...


kedicik-tulay

Bugün attığı Tweet'le IŞİD'in İslam'ı temsil etmediğini, Batılı ülkelerinse IŞİD'le mücadele adı altında dünya çapında İslam'ı yok etme projesi uyguladıklarını belirten Kumaşçı, bir sonraki paylaşımında ise şaşırttı.

Kendisini Atatürkçü ve dindar biri olarak tanımlayan Tülay Kumaşçı, neden böyle açık saçık giyindiğini şöyle izah etti;

 -Benim gibi bikini giyen, denize giren, neşeyi eğlenceyi seven diğer hanımların da Allah’ı dilediği gibi anabileceklerini, namaz kılabileceklerini, Allah’la dost olabileceklerini, samimi dua edebileceklerini görmelerini istiyorum.

Bu gerçeğin görülmesiyle toplumda hem İslam’a yönelik hem de hanımlara yönelik yaygın yanlış

algının ortadan kalkacağına inanıyorum


Tülay Kumaşçı açıldı işte olay transparan foto
Kedicik Tülay Kumaşçı biraz daha açıldı! Transparan foto!
Kedicikler olarak bilinen Adnan Oktar hareketinin kadın mensuplarından Tülay Kumaşçı fotoğraf paylaşmaya devam ediyor. Kumaşçı her gün bir adım ilerlettiği cüretkar pozlarını transparan bir fotoğraf ile sürdürdü
Bir süre Harun Yahya mahlasıyla yazdığı kitaplarla bilinen ve sonrasında kendi ismini kullanmaya başlayan Adnan Oktar hareketinin kadın üyeleri dikkat çekmeye devam ediyor. Adnan hocanın kedicikler olarak nitelemesi üzerine Kedicikler olarak anılan söz konusu hareketin kadın mensupları sosyal medyada şaşırtmaya devam ediyor. www.sosyeteplus.com Tülay Kumaşçı'nın fotolarını derledi.
TÜLAY KUMAŞÇI İKİNCİ AŞAMADA: TRANSPARAN
Kediciklerin sosyal medyayı en aktif kullananlarından birisi olan Tülay Kumaşçı paylaştığı seksi fotoğraflarının cüretkarlık dozunu adım adım ilerletiyor. Hürhaber. Daha önce bikinili havuz fotoğrafları paylaşan Kumaşçı son olarak bugün ilk kez göğüs kısmı transparan bir fotoğraf paylaştı. İşte Kumaşçı'nın o fotoğrafı:Kedicikler olarak bilinen Adnan Oktar hareketinin kadın mensuplarından Tülay Kumaşçı fotoğraf paylaşmaya devam ediyor. Kumaşçı her gün bir adım ilerlettiği cüretkar pozlarını transparan bir fotoğraf ile sürdürdüTülay Kumaşçı! Adnan Oktar'ın kedicikleri olarak tabir edilen kızlardan Tülay Kumaşçı, sosyal medyada paylaştığı resimlerle adından sık sık söz ettiriyor..

Linki Arkadaşlarınla Paylaş

URL: HTML link code: BB link code:
Haberin Kategorisi Magazin / Yetişkinlere Özel konu Başlığı Kedicik Tülay Kumaşçı kimdir? Birbirinden Güzel fotografları. Bu haberi paylaşacağınız URL http://www.ariyordum.com/2014/10/kedicik-tulay-kumasc-kimdir-birbirinden.html. Teşekkür ederiz
Ditulis oleh: Unknown -

1 Yorum Yapıldı "Kedicik Tülay Kumaşçı kimdir? Birbirinden Güzel fotografları"

  1. muhafazakarmış yersen ,size böylesi lazım a.q.

    YanıtlaSil

Bilgilendirme: www.ariyordum.com sayfalarında yayınlanan tüm yazılar bilgilendirme amaçlıdır. Yazım yanlışı ve hatalardan dolayı veya oluşabilecek hak kayıplarından dolayı Sitemiz sorumlu değildir. Sitemiz, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan " yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir.İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur.Blog'da bulunan yazı ve resimler hakkında istek ve dileklerinizi e-posta atarak bizlere ulaştırabilirsiniz.. Bizimle irtibata geçmek için lütfen mail atınız. En kısa sürede dönüş yapılacaktır. İLETİŞİM için Mail GÖNDER
UYARI:Ayrıca Sitemiz kişileri bilgilendirme amacıyla hazırlanmıştır, sağlık hizmeti vermemektedir. sitedeki bilgi hataları, eksiklikleri, ve gecikmelerinden doğabilecek maddi ve/veya manevi risk ve zararlardan sitemiz sorumlu değildir.Bu programların içeriği ve kullanımı ile ilgili tüm riskler, oluşabilecek maddi manevi tüm zararlar kullanıcının sorumluluğundadır. S Ayrıca hat ve/veya sistem arızaları sebebi ile meydana gelebilecek hata, kesinti, bilgi naklinde gecikme ve bilgisayar/telefon virüsüne bağlı problemlerden ve sair sebeplerden kaynaklanabilecek doğrudan veya dolaylı maddi ve manevi zarar ve masraflardan, önceden haber verilmiş olunsa bile, sitemiz sorumlu tutulamaz. Yayınlamış olduğumuz paylaşımların tamamı sitemiz dışındaki kaynaklardan alınarak sizlerle buluşturulmuştur , bu nedenle sitemizde hiçbir paylaşım kaynağı yoktur. Sitemizden yayınlanan video ve benzeri paylaşımlar tamamen sosyal video paylaşım , (halka açık) sitelerden alınmıştır , paylaşımlardan doğabilecek sorunlar, kesinlikle SİTEMİZE ait değildir (sitemizi bağlamaz).

Temmuz Ağustos Eyll Ekim Kasım Aralk Ocak Şubat Mart Nisan Mayis Haziran 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 2012 2013 2014 2015 2016
CANLI MAÇ-LİG TV-DİZİ-FİLM İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN..
İnd Ping | Bing | Ping 2 | Feedburner | Auto Ping | Ariyordum*Memurvadisi*1 Baksana*İndirim Ariyorum Blog*Kimin EliTurbo Ping*Survivor*Sigorta Kasko*Survivor All Star*Survivor 2015 All Star*Manşet5*Kamu Haber*Convert-123 *Orjindir *Survivor *Rising Star Google
Alexa Certified Site Stats for www.ariyordum.com site ekle ariyordum free backlink freebanner4u