Blogger tarafından desteklenmektedir.

2014 Dünya Kupası Maçlarını Gollerini İzle


2014 Dünya Futbol Şampiyonası’nın Brezilyada oynanmıyacağını bilmeyen yoktur sanırım. Şimdi asıl konu bu maçları nasıl izleyecez sorusunun cevabını bulmaya geldi.
2014 dünya kupasının tüm maçlarını Türkiye Radyo Televizyon Genel Müdürlüğü (TRT),  tarafından yınlayacağını ve hiçbir kanalla yayın paylaşımının söz konusu olmadığını bildirdi. TRT Genel Müdürlüğünden yapılan yazılı açıklamada bazı basın, yayın kuruluşlarında 2014 Dünya Kupası Futbol Şampiyonası maçlarının değişik tv kanallarında
yayınlanacağına dair haberlerin çıktığı belirtildi.
2014 Dünya Kupası futbol maçlarının Türkiye yayın haklarının sadece TRT kurumuna ait olduğu vurgulanan açıklamada, şunlar kaydedildi: “2014 Dünya Futbol Şampiyonası’nın tüm maçlarını TRT yayınlayacaktır. Hiçbir kanalla yayın paylaşımımız söz konusu değildir. TRT kanalları dışında Dünya Futbol Şampiyonası maçlarını hiçbir kanal yayınlamayacaktır. FIFA 2014 Dünya Kupası 12 Haziran – 13 Temmuz tarihleri arasında Brezilya’nın 12 ayrı şehrinde düzenlenecektir. Söz konusu kupa kapsamında oynanacak toplam 64 karşılaşmanın 49 adedi TRT 1 kanalından, kalan 15 karşılaşma ise TRT Spor ve TRT HD kanallarından ortak canlı yayınlanacaktır. Ayrıca canlı yayınlanan karşılaşmalar daha sonra bu kanallarda tekrar yayını ile de ekrana taşınacaktır. TRT, 45 kişilik bir ekip ile bütün maçları yerinden anlatacak, yerinden haber ve programlara 1 ay boyunca dünya kupası heyecanını izleyicilerimize yaşatacaktır.”
 trt 1 TRT1 CANLI İZLE


 2014 Dünya Kupası Maçları 12 Haziran ve 13 Temmuz tarihleri arasında ev sahipliği yapan Brezilya'nın 12 faklı şehrinde yapılacak. 2014 Dünya Kupası maçları Brezilya ve Hırvatistan maçı ile açılış yapılacak.
Finale kalacak iki takım arasındaki maç ise Rio De Janeiro da 13 temmuz günü oynanacak.Tabii ekonomik kriz içinde olan Brezilya da halkın dünya kupasına olan tepkileri bu futbol festivaline gölge düşürmezse...Herşeye rağmen fikstür ve maç programları ;
2014 world cup match fixtures

12 Haziran-13 Temmuz tarihleri arasında düzenlenecek 2014 Dünya Kupası boyunca oynanacak 64 maçın yayın programı belli oldu.
Brezilya’nın ev sahipliği yapacağı 2014 Dünya Kupası 64 maça sahne olacak. 12 farklı şehirde oynanacak karşılaşmalar, Türkiye Saati ile 19.00, 22.00, 23.00, 01.00 ve 04.00′te başlayacak. Tüm maçlar TRT ekranlarından canlı yayınlanacak.

Dev kupanın açılış maçı, 12 Haziran saat 23:00′te ev sahibi Brezilya ile Hırvatistan arasında Sao Paulo kentinde oynanacak. Final karşılaşması ise 13 Temmuz saat 22.00′de Rio de Janeiro’da yapılacak.

A Grubu: Brezilya, Hırvatistan, Meksika, Kamerun

B Grubu: İspanya, Hollanda, Şili, Avustralya

C Grubu: Kolombiya, Yunanistan, Fildişi Sahili, Japonya

D Grubu: Uruguay, Kosta Rika, İngiltere, İtalya

E Grubu: İsviçre, Ekvador, Fransa, Honduras

F Grubu: Arjantin, Bosna-Hersek, İran, Nijerya

G Grubu: Almanya, Portekiz, Gana, ABD

H Grubu: Belçika, Cezayir, Rusya, Güney Kore

Dünya Kupası Maçları Ne Zaman Başlayacak
Dünya Kupası Maçlarını Hangi Kanal Yayınlayacak
Dünya Kupası İlk Maçı Hangi Takımlar Yapacak



DÜNYA KUPASI TV YAYINI PROGRAMI


Maç Programı ;

  • Brezilya vs Hırvatistan :         12 Haziran Perşembe                   23 : 00
  • Şişi vs Avustralya :               13 Haziran Cuma                         01 : 00
  • Meksika vs Kamerun            13 Haziran Cuma                         19 : 00
  • İspanya vs Hollanda             13 Haziran Cuma                          22 : 00
  • Kolombiya vs Yunanistan      14 Haziran Cumartesi                   19 : 00
  • Uruguay vs Kosta Rika         14 Haziran Cumartesi                    22 : 00
  • İngiltere vs İtalya                 14 Haziran cumartesi                    01 : 00
  • Fil Dişi Sahili vs Japonya      14 Haziran cumartesi                     04 : 00
  • İsviçre vs Ekvador               15 Haziran Pazar                          19 : 00
  • Fransa vs Honduras             15 Haziran Pazar                           22 : 00
  • Arjantin vs Bosna Hersek      16 Haziran Pazartesi                      01 : 00
  • İran vs Nijerya                    16 Haziran Pazartesi                       22 : 00
  • Gana vs ABD                      16 Haziran Pazartesi                       01 : 00
  • Almanya vs Portekiz            16 Haziran Pazartesi                       19 : 00
  • Belçika vs Cezayir                17 Haziran Salı                              19 : 00
  • Rusya vs Güney Kore           17 Haziran Salı                              01 : 00
  • Brezilya vs Meksika              17 Haziran Salı                              22 : 00
  • İspanya vs Şili                     18 Haziran Çarşamba                     22 : 00
  • Kamerun vs Hırvatistan         18 Haziran Çarşamba                     01 : 00
  • Avustralya vs Hırvatistan       18 Haziran Çarşamba                     18 : 00
  • Uruguay vs İngiltere             19 Haziran Perşembe                      22 : 00
  • Kolombiya vs Fildişi Sahili     19 Haziran Perşembe                     19 : 00
  • Japonya vs Yunanistan          19 Haziran Perşembe                     01 : 00
  • Honduras vs Ekvador            20 Haziran Cuma                          01 : 00
  • İtalya vs Kosta Rika              20 Haziran Cuma                          19 : 00
  • İsviçre vs Fransa                  20 Haziran Cuma                          22 : 00
  • Arjantin vs İran                     21 Haziran Cumartesi                   19 : 00
  • Nijerya vs Bosna Hersek         21 Haziran Cumartesi                   01 : 00
  • Almanya vs Gana                   21 Haziran Cumartesi                   22 : 00
  • Belçika vs Rusya                    22 Haziran Pazar                          19 : 00
  • ABD vs Portekiz                    22 Haziran Pazar                           01 : 00
  • Hollanda vs Şili                       23 Haziran Pazartesi                     19 : 00
  • Kamerun vs Brezilya                23 Haziran Pazartesi                    23 : 00
  • Avustralya vs İspanya              23 Haziran Pazartesi                    19 : 00
  • Hırvatistan vs Meksika             23 Haziran Pazartesi                    23 : 00
  • Kosta Rika vs İngiltere             24 Haziran Salı                            19 : 00
  • Japonya vs Kolombiya              24 Haziran Salı                            23 : 00
  • Yunanistan vs Fildişi Sahili         24 Haziran Salı                            23 : 00
  • İtalya vs Uruguay                     24 Haziran Salı                             19 : 00
  • Honduras vs İsviçre                  25 Haziran Çarşamba                   23 : 00
  • Nijerya vs Arjantin                    25 Haziran Çarşamba                    19 : 00
  • Bosna Hersek vs İran                25 Haziran Çarşamba                     19 : 00
  • Güney Kore vs Belçika              26 Haziran Perşembe                     23 : 00
  • Portekiz vs Gana                      26 Haziran Perşembe                      19 : 00
  • Cezayir vs Rusya                      26 Haziran Perşembe                      23 : 00
  • Almanya vs ABD                      26 Haziran Perşembe                     19 : 00

12 Haziran Perşembe
23:00 Brezilya-Hırvatistan TRT 1

13 Haziran Cuma
19.00: Meksika-Kamerun TRT 1
22:00 İspanya-Hollanda TRT 1
01:00 Şili-Avustralya (Cumayı cumartesiye bağlayan gece) TRT 1

14 Haziran Cumartesi
19:00 Kolombiya-Yunanistan TRT 1
22:00 Uruguay-Kostarika TRT 1
01:00 İngiltere-İtalya (Cumartesiyi pazara bağlayan gece) TRT 1
04:00 Fildişi Sahili-Japonya (Cumartesiyi pazara bağlayan gece) TRT 1

15 Haziran Pazar
19:00 İsviçre-Ekvador TRT 1
22:00 Fransa Hondras TRT 1
01:00 Arjantin Bosna Hersek TRT 1

16 Haziran Pazartesi
19:00 Almanya-Portekiz TRT 1
22:00 İran-Nijerya TRT 1
01:00 Gana-ABD TRT 1

17 Haziran Salı
19:00 Belçika-Cezayir TRT 1
22:00 Brezilya-Meksika TRT 1
01:00 Rusya-Güney Kore TRT 1

18 Haziran Çarşamba
19:00 Avustrulya-Hollanda TRT 1
22:00 İspanya-Şili TRT 1
01:00 Kamerun-Hırvatistan TRT 1

19 Haziran Perşembe
19:00. Kolombiya-Fildişi Sahili TRT 1
22:00 Uruguay-İngiltere TRT 1
01:00 Japonya-Yunanistan TRT 1

20 Haziran Cuma
19:00 İtalya-Kostarika TRT 1
22:00 İsviçre-Fransa TRT 1
01:00 Honduras-Ekvador TRT 1

21 Haziran Cumartesi
19:00 Arjantin-İran TRT 1
22:00 Almanya-Gana TRT 1
01:00 Nijerya-Bosna Hersek TRT 1

22 Haziran Pazar
19:00 Belçika-Rusya TRT 1
22:00 Güney Kore-Cezayir TRT 1ve
01:00 ABD-Portekiz TRT 1

23 Haziran Pazartesi
19:00 Hollanda-Şili TRT SPOR,TRT HD
19:00 Avusturalya-İspanya TRT 1
23:00 Kamerun-Brezilya TRT 1
23:00 Yunanistan-Meksika TRT SPOR, TRT HD

24 Haziran Salı
19:00 İtalya-Uruguay TRT 1
19:00 Kostarika-İngiltere TRT SPOR, TRT HD
23:00 Japonya-Kolombiya TRT 1
23:00 Yunanistan-Fildişi Sahili TRT SPOR, TRT HD

25 Haziran Çarşamba
19:00 Nijerya-Arjantin TRT 1
19:00 Bosna Hersek-İran TRT SPOR, TRT HD
23:00 Ekvator-Fransa TRT 1 ve
23:00 Honduras-İsviçre TRT SPOR, TRT HD

26 Haziran Perşembe
19:00 ABD Almanya TRT 1
19:00 Portekiz Gana TRT SPOR, TRT HD
23:00 Cezayir-Rusya TRT 1
23:00 Güney Kore-Belçika TRT SPOR, TRT HD

İKİNCİ TUR

28. Haziran Cumartesi
19:00 A1-B2 TRT SPOR, TRT HD
23:00 C1-D2 TRT 1

29 Haziran Pazar
19:00 B1-A2 TRT SPOR, TRT HD
23:00 D1-C2 TRT 1

30 Haziran Pazartesi
19:00 E1-F2 TRT SPOR, TRT HD
23:00 G1-H2 TRT 1

1 Temmuz Salı
19:00 F1-E2 TRT SPOR, TRT HD
23:00 H1-G2 TRT 1

ÇEYREK FİNAL
4 Temmuz Cuma 19:00 TRT SPOR, TRT HD
4 Temmuz Cuma 23:00 TRT 1
5 Temmuz Cumartesi 19:00 TRT SPOR, TRT HD
5 Temmuz Cumartesi 23:00 TRT 1

YARI FİNAL
8 Temmuz Salı 23.00 TRT 1
9 Temmuz Çarşamba 23:00 TRT 1

ÜÇÜNCÜLÜK MAÇI
12 Temmuz Cumartesi 23:00 TRT 1

FİNAL MAÇI
13 Temmuz Pazar 22:00 TRT1

Schedule of matches (kickoff times in GMT)
Thursday June 12
Group A: Brazil 3-1 Croatia in Sao Paulo

Friday June 13
Group A: Mexico 1-0 Cameroon in Natal

Group B: Spain 1-5 Netherlands in Salvador

Group B: Chile 3-1 Australia in Cuiaba

Saturday June 14
Group C: Colombia 3-0 Greece in Belo Horizonte

Group D: Uruguay 1-3 Costa Rica in Fortaleza

Group D: England 1-2 Italy in Manaus

Group C: Ivory Coast 2-1 Japan in Recife

Sunday June 15
Group E: Switzerland 2-1 Ecuador in Brasilia (1600)

Group E: France 3-0 Honduras in Porto Alegre (1900)
Group F: Argentina 2-1 Bosnia Herzegovina in Rio de Janeiro (2200)

Monday June 16
Group G: Germany 4-0 Portugal in Salvador (1600)
Group F: Iran 0-0 Nigeria in Curitiba (1900)
Group G: Ghana 1-2 USA in Natal (2200)
Tuesday June 17
Group H: Belgium 2-1 Algeria in Belo Horizonte (1600)
Group A: Brazil 0-0 Mexico in Fortaleza (1900)
Group H: Russia 1-1 South Korea in Cuiaba (2200)
Wednesday June 18
Group B: Australia 2-3 Netherlands in Porto Alegre (1600)
Group B: Spain 0-2 Chile in Rio (1900)
Group A: Cameroon 0-4 Croatia in Manaus (2200)
Thursday June 19
Group C: Colombia 2-1 Ivory Coast in Brasilia (1600)
Group D: Uruguay 2-1 England in Sao Paulo (1900)
Group C: Japan 0-0 Greece in Natal (2200)
Friday June 20
Group D: Italy v Costa Rica in Recife (1600)
Group E: Switzerland v France in Salvador (1900)
Group E: Honduras v Ecuador in Curitiba (2200)
Saturday June 21
Group F: Argentina v Iran in Belo Horizonte (1600)
Group G: Germany v Ghana in Fortaleza (1900)
Group F: Nigeria v Bosnia Herzegovina in Cuiaba (2200)
Sunday June 22
Group H: Belgium v Russia in Rio de Janeiro (1600)
Group H: South Korea v Algeria in Porto Alegre
Group G: USA v Portugal in Manaus (2200)
Monday June 23
Group B: Netherlands v Chile in Sao Paulo (1600)
Group B: Australia v Spain in Curitiba (1600)
Group A: Brazil v Cameroon in Brasilia (2000)
Group A: Croatia v Mexico in Recife (2000)
Tuesday June 24
Group D: Italy v Uruguay in Natal (1600)
Group D: Costa Rica v England in Belo Horizonte (1600)
Group C: Japan v Colombia in Cuiaba (2000)
Group C: Greece v Ivory Coast in Fortaleza (2000)
Wednesday June 25
Group F: Nigeria v Argentina in Porto Alegre (1600)
Group F: Bosnia Herzegovina v Iran in Salvador (1600)
Group E: Honduras v Switzerland in Manaus (2000)
Group E: Ecuador v France in Rio de Janeiro (2000)
Thursday June 26
Group G: Portugal v Ghana in Brasilia (1600)
Group G: USA v Germany in Recife (1600)
Group H: South Korea v Belgium in Sao Paulo (2000)
Group H: Algeria v Russia in Curitiba (2000)
Last-16 knockout matches:
Saturday June 28
Match 49: Winner Group A v Runner-Up Group B in Belo Horizonte (1600)
Match 50: Winner Group C v Runner-Up Group D in Rio de Janiero (2000)
Sunday June 29
Match 51: Winner Group B v Runner-Up Group A in Fortaleza (1600)
Match 52: Winner Group D v Runner-Up Group C in Recife (200)
Monday June 30:
Match 53: Winner Group E v Runner-Up Group F in Brasilia (1600)
Match 54: Winner Group G v Runner-Up Group H in Porto Alegre (200)
Tuesday July 1
Match 55: Winner Group F v Runner-Up Group E in Sao Paulo (1600)
Match 56: Winner Group H v Runner-~Up Group G in Salvador (2000)
Quarterfinals:
Friday July 4
Match 57: Winner Match 54 v Winner Match 53 in Rio de Janeiro (1600)
Match 58: Winner Match 49 Winner Match 50 in Fortaleza (2000)
Saturday July 5
Match 59: Winner Match 55 v Winner Match 56 in Brasilia (1600)
Match 60: Winner Match 51 v Winner Match 52 in Salvador (2000)
Semifinals
Tuesday July 8
Match 61: Winner Match 57 v Winner Match 58 in Belo Horizonte (2000)
Wednesday July 9
Match 62: Winner Match 59 v Winner Match 60 in Sao Paulo (2000)
Third and fourth place playoff
Saturday July 12
Loser Match 61 v Loser Match 62 in Brasilia (2000)
Final
Sunday July 13
Winner Match 61 v Winner Match 62 in Rio de Janeiro (1900)

2014 dünya kupası, dünya kupası maçları ne zaman başlıyor, dünya kupası maç tarihleri ne zaman, dünya kupası kim kimle eşleşti, dünya kupası maçları başlangıcı ne zaman, dünya kupası nerde oynanacak, dünya kupası maç programları, dünya kupası maç günleri ne zaman, 2014 dünya kupası maçları ne zaman oynanmaya başlanacak, dünya kupası maçları, 2014 dünya kupası tarihleri, 2014 maçlar dünya kupası, 2014 dünya kupasında brezilya kimlerle oynayacak, dünya kupasında kim kimle oynayacak, 2014 dünya kupası finali ne zaman, 2014 dünya kupası yarı finale kimler yükseldi, 2014 dünya kupasında yarı finale kimler çıktı, dünya kupası maçlarını hangi kanal verecek, 2014 dünya kupasını hangi kanal yayınlanacak, 
2014 Dünya Kupası Canlı İzle, 2014 Dünya Kupası Canlı Maç Yayınları, 2014 Dünya Kupası Elemeleri, 2014 Dünya Kupası Final Maçı İzle, 2014 Dünya Kupası Finali İzle, 2014 Dünya Kupası Golleri, 2014 Dünya Kupası Grupları, 2014 Dünya Kupası Hangi Kanalda?, 2014 Dünya Kupası Karşılaşmaları, 2014 Dünya Kupası Maç Sonuçları, 2014 Dünya Kupası Maç Tarihleri, 2014 Dünya Kupası Maç Yayınları, 2014 Dünya Kupası Maçları İzle, 2014 Dünya Kupası Maçları Ne Zaman?, 2014 Dünya Kupası Ne Zaman?, 2014 Dünya Kupası Şampiyonu, 2014 Dünya Kupası Seyret, 2014 Dünya Kupası Sonuçları, 2014 Dünya Kupası Tarihi, 2014 Dünya Kupası TRT Biss Key Şifreleri, 2014 Dünya Kupası TRT Biss Şifreleri, 2014 Dünya Kupası TRT Canlı İzle, 2014 Dünya Kupası TRT Canlı Seyret, 2014 Dünya Kupası TRT İzle, 2014 Dünya Kupası TRT Seyret
..:: CANLI İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN ::..
Youtube Dizi İzle,Youtubediziizle,Dizi İzle,Dizi Fragmanı İzle,Dizi Seyret,Full Dizi İzle,HD,Youtube Fragman İzle,Youtube Dizi Tek Parça İzle,Youtube Tek Parça İzle,Yotube Full İzle,Youtube Dizi İzle,Youtubedizi,Dizi İzle,Dizi Fragmanı İzle,Fragmanı İzle Youtube,Dizi Seyret,Full Dizi İzle,HD Dizi İzle,Youtube Yemek Programları İzle,Yemek Programları,Tv Yemek Programları,Yemek Tarifleri,Resimli,Yemek Programları İzle,Yemek Programları,Televizyon Yemek Programları İzle,Yemek Programları Canlı İzle,Full İzle,Online, sinema çekimi filim izle filmi sinema çekimi izle full (watch full movie theater shooting)Yeni çıkan yerli, yabancı filmleri indirmeden online ve full izleyebileceğiniz sinema platformu.. Filmi Türkçe Dublaj Tek Parça Full izle Full Online Hd Kalitesinde Türkçe Alt Yazılı Bedava Yabancı Film İzle, Şirinler İzle, Şirinler Filmi İzle aşk dizisi oyuncuları,aşk dizisi konusu,aşk dizisi kimler oynayacak,aşk dizisinin konusu son aşk,son aşk dizisi hangi kanalda,son aşk dizisi hangi kanalda başlayacak,hazal kayanın yeni dizisi hangi kanalda olacak,aşk dizisi kanalı hangisi dizi,Justin tv izle sitemizde canlı maç izle imkanı sunmaktayız. Lig tv izle hariç justintv sayesinde canlı maç izleme keyfi yaşayın magazin,aşk dizisi,hazal kaya son dizisi,hazal kaya yeni dizisi,hazal kaya aşk dizisi,aşk dizisi oyuncuları,aşk ne zaman başlıyor,hazal kaya,hazal kaya hangi dizide oynayacak,hazal kaya yeni dizisinin ismi,hazal kaya yeni sezonda hangi dizide olacak,hazal kayanın yeni dizisi ne zaman başlayacak,

Linki Arkadaşlarınla Paylaş

URL: HTML link code: BB link code:
Haberin Kategorisi Güncel Haber / Spor konu Başlığı 2014 Dünya Kupası Maçlarını Gollerini İzle. Bu haberi paylaşacağınız URL http://www.ariyordum.com/2014/05/2014-dunya-kupas-maclarn-gollerini-izle.html. Teşekkür ederiz
Ditulis oleh: Unknown -

Belum ada komentar untuk "2014 Dünya Kupası Maçlarını Gollerini İzle"

Yorum Gönder

Bilgilendirme: www.ariyordum.com sayfalarında yayınlanan tüm yazılar bilgilendirme amaçlıdır. Yazım yanlışı ve hatalardan dolayı veya oluşabilecek hak kayıplarından dolayı Sitemiz sorumlu değildir. Sitemiz, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan " yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir.İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur.Blog'da bulunan yazı ve resimler hakkında istek ve dileklerinizi e-posta atarak bizlere ulaştırabilirsiniz.. Bizimle irtibata geçmek için lütfen mail atınız. En kısa sürede dönüş yapılacaktır. İLETİŞİM için Mail GÖNDER
UYARI:Ayrıca Sitemiz kişileri bilgilendirme amacıyla hazırlanmıştır, sağlık hizmeti vermemektedir. sitedeki bilgi hataları, eksiklikleri, ve gecikmelerinden doğabilecek maddi ve/veya manevi risk ve zararlardan sitemiz sorumlu değildir.Bu programların içeriği ve kullanımı ile ilgili tüm riskler, oluşabilecek maddi manevi tüm zararlar kullanıcının sorumluluğundadır. S Ayrıca hat ve/veya sistem arızaları sebebi ile meydana gelebilecek hata, kesinti, bilgi naklinde gecikme ve bilgisayar/telefon virüsüne bağlı problemlerden ve sair sebeplerden kaynaklanabilecek doğrudan veya dolaylı maddi ve manevi zarar ve masraflardan, önceden haber verilmiş olunsa bile, sitemiz sorumlu tutulamaz. Yayınlamış olduğumuz paylaşımların tamamı sitemiz dışındaki kaynaklardan alınarak sizlerle buluşturulmuştur , bu nedenle sitemizde hiçbir paylaşım kaynağı yoktur. Sitemizden yayınlanan video ve benzeri paylaşımlar tamamen sosyal video paylaşım , (halka açık) sitelerden alınmıştır , paylaşımlardan doğabilecek sorunlar, kesinlikle SİTEMİZE ait değildir (sitemizi bağlamaz).

Temmuz Ağustos Eyll Ekim Kasım Aralk Ocak Şubat Mart Nisan Mayis Haziran 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 2012 2013 2014 2015 2016
CANLI MAÇ-LİG TV-DİZİ-FİLM İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN..
İnd Ping | Bing | Ping 2 | Feedburner | Auto Ping | Ariyordum*Memurvadisi*1 Baksana*İndirim Ariyorum Blog*Kimin EliTurbo Ping*Survivor*Sigorta Kasko*Survivor All Star*Survivor 2015 All Star*Manşet5*Kamu Haber*Convert-123 *Orjindir *Survivor *Rising Star Google
Alexa Certified Site Stats for www.ariyordum.com site ekle ariyordum free backlink freebanner4u